PRO VAŠI INSPIRACI, DEKORACE A TVOŘENÍ!Vážení zákazníci,

vzhledem k občas se vyskytujícím problémům při objednávkách z mého eshopu....objednávka nejde odeslat, nebo se odešle jenom částečně, začíná se pracovat na nových webových stránkách. Protože je zde cca 4000 položek, bude to nějakou dobu trvat.

Prosím vás tímto o trpělivost a pokud při odeslání objednávky nastanou jakékoliv problémy, nedostanete potvrzovací email nebo já nebudu reagovat na vaši objednávku či dotaz, protože ke mě nedorazila, kontaktujte mě na emailu azdekor@seznam.cz nebo mobilu 602 835 077. Dohodneme vše osobně.

Děkuji za pochopení a trpělivost.

JL


 

Vážení zákazníci,

 

vzhledem k tomu, že od 1. března Česká pošta opět razantně zdražuje a mění rozměry posílaných balíků, jsem nucena i já zdražit poštovné přes poštu. Pokud bude balík menších rozměrů než je nastaveno poštovné v objednávce, upravím ho směrem dolů podle skutečnosti.

Nově od ledna nabízím posílání přes Zásilkovnu na pobočku za 70,- Kč/resp. 85,- s dobírkou. Vyzkoušejte i zasílání na adresu za 100,- při platbě předem/ resp. 125,- Kč s dobírkou. Dodání do 1 - 2 dnů dopravcem, kterého vybere Zásilkovna (InTime, DPD,...)

Hodně zákazníků již tuto službu využívá, protože je levnější, rychlejší a spolehlivější.

Vzhledem k tomu, že do těchto mých webovek nejde zakomponovat výběr poboček Zásilkovny, domlouvám se se zákazníky emailem nebo mobilem. Pokud víte, na kterou pobočku si necháváte běžně zasílat, můžete to připsat do poznámek k objednávce.

 

Děkuji za pochopení a těším se na spolupráci

JL 

  


  SLEVA NA PROUTĚNÉ KOULE A KOULIČKY

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Od ledna nově zasílání balíků přes Zásilkovnu!

 

  

 

  Vážení zákazníci,

 Osobní odběr zboží z internetového obchodu je možný na adrese firmy.

  

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
                   Dobrý den                                                                                                                                                                                                   

Vítáme Vás na stránkách našeho  internetového obchodu  AZDEKOR

Náš e-shop se zaměřuje na nejrůznější dekorace, stuhy, svíčky, kraslice, materiál k vytvoření dekorací. Naleznete zde i hotové dekorace nebo se můžeme domluvit na čemkoliv, podle Vašeho přání. Věnce, dekorace, kraslice, které zde budou v nabídce již v zimních měsících jsou každý originál vytvořený na míru. Vánoční dekorace budou v nabídce již počátkem podzimu.

Pokud jste i Vy propadli kouzlu domácího tvoření, určitě zde naleznete množství materiálu a inspirace pro Vaší další tvorbu. Obchod bude průběžně doplňován o další dostupné zboží.

Samozřejmě hlavně před vánočními a velikonočními svátky zde jistě najdete  spoustu zboží. Průběžně spolupracujeme s převážně domácími dodavateli a sortiment bude o jejich novinky doplňován.

Děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám spoustu radostných chvil ve Vaší práci.

designed by Panavis & Panadela | contents ©2019 AZdekor - dekorace | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart