PRO VAŠI INSPIRACI, DEKORACE A TVOŘENÍ!

Vážení zákazníci,

s blížícími se velikonočními svátky se i já přesouvám na prodejní akce. 

Od soboty 6. dubna do soboty 13. dubna mě najdete v hypermarketu Globus V Praze na Zličíně. Na stánku budou k prodeji nejrůznější druhy kraslic a stuh - taftové, atlasové, monofilové, se vzory i bez. Obtisky na vajíčka a potřeby k malování kraslic. Současně s tím bude probíhat ukázka malování kraslic včelím voskem a výroba dekorací artyčokovou technikou. Což je zdobení polystyrénových tvarů barevnými stuhami.

Od pondělí 15. dubna do pátku 19. dubna budu na stánku na Vinohradech v Atriu Flora na 3. podlaží (vchod od Vinohradské ulice). Zde kromě kraslic a stuh budou i jarní věnce a dekorace na stůl, keramické figurky, zápichy, plastová vajíčka, velikonoční sáčky, apod.

 Vzhledem k tomu, že nebudu celé dny doma, případné objednávky se budou vyřizovat večer. Pokud budete mít nějaký urgentní dotaz nebo požadavek, raději pište sms nebo volejte na mobil 602 835 077. Pokud telefon nezvednu hned, zavolám vám zpět, jak jen to bude možné.

Děkuji za pochopení a 

těším se opět na vaši návštěvu

 JL 

Vážení zákazníci,

 

vzhledem k tomu, že od 1. března Česká pošta opět razantně zdražuje a mění rozměry posílaných balíků, jsem nucena i já zdražit poštovné přes poštu. Pokud bude balík menších rozměrů než je nastaveno poštovné v objednávce, upravím ho směrem dolů podle skutečnosti.

Nově od ledna nabízím posílání přes Zásilkovnu na pobočku za 70,- Kč/resp. 85,- s dobírkou. Vyzkoušejte i zasílání na adresu za 100,- při platbě předem/ resp. 125,- Kč s dobírkou. Dodání do 1 - 2 dnů dopravcem, kterého vybere Zásilkovna (InTime, DPD,...)

Hodně zákazníků již tuto službu využívá, protože je levnější, rychlejší a spolehlivější.

Vzhledem k tomu, že do těchto mých webovek nejde zakomponovat výběr poboček Zásilkovny, domlouvám se se zákazníky emailem nebo mobilem. Pokud víte, na kterou pobočku si necháváte běžně zasílat, můžete to připsat do poznámek k objednávce.

 

Děkuji za pochopení a těším se na spolupráci

JL 

  


  SLEVA NA PROUTĚNÉ KOULE A KOULIČKY

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Od ledna nově zasílání balíků přes Zásilkovnu!

 

  

 

  Vážení zákazníci,

 Osobní odběr zboží z internetového obchodu je možný na adrese firmy.

  

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
                 Dobrý den                                                                                                                                                                                                 

Vítáme Vás na stránkách našeho  internetového obchodu  AZDEKOR

Náš e-shop se zaměřuje na nejrůznější dekorace, stuhy, svíčky, kraslice, materiál k vytvoření dekorací. Naleznete zde i hotové dekorace nebo se můžeme domluvit na čemkoliv, podle Vašeho přání. Věnce, dekorace, kraslice, které zde budou v nabídce již v zimních měsících jsou každý originál vytvořený na míru. Vánoční dekorace budou v nabídce již počátkem podzimu.

Pokud jste i Vy propadli kouzlu domácího tvoření, určitě zde naleznete množství materiálu a inspirace pro Vaší další tvorbu. Obchod bude průběžně doplňován o další dostupné zboží.

Samozřejmě hlavně před vánočními a velikonočními svátky zde jistě najdete  spoustu zboží. Průběžně spolupracujeme s převážně domácími dodavateli a sortiment bude o jejich novinky doplňován.

Děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám spoustu radostných chvil ve Vaší práci.

designed by Panavis & Panadela | contents ©2019 AZdekor - dekorace | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart